Not: İlan veren kişinin (Sezen) yazıları kısa ve kendisi hakkında fazla izahat olmaması halinde bu duyuru sitemizin isteği halinde her an kaldırabilir.

Read More

Evet Bayanlar Jigololara Para Harcamaktan Bıktıysanız ve Kendinizi Rahat, parasız jigolo ilanı verebilir,yayınlayabilirsiniz.Güvende Hissedebileceğiniz Size Asla Bir Karşılık Beklemeden Arzularınızı Doyum Edebilecek Bir Partner Olarak Eşlik Edebilirim! Asla Bir Şekilde jigololuk Parasal Beklentim Yoktur! Sizden Tek Beklentim Beraber Rahat Edebileceğimiz Size Ilişik Bir Mekan Bulmanız. Bir Jigolo Kadar Ustalaşmış Olamayabilirim Fakat Bir Sevgili Şeklinde İstekli […]

Read More

Merhaba bayanlar ben Elif 23 yaşlarında Edirne ilinde yalnız yaşamaktayım.Kendime Edirne ilinde oturan her yaştan olgun hanım aramaktayım.Ücret mevzusunda kararsızım beni isteyen bayanlara her türlü destek olurum.İster kavalye ister jigolo isterlerse rentboy olarak hizmet sağlarım. Cinsel deneyimim oldukça yüksek olup Yaşa bakmadan sizlere destek olabilirim.Bana ulaşmak isteyenler ileti göndersinler.

Read More

Merhaba bayanlar ben Hülya  27 yaşındayım bakımlı bir beyim,Çankırı ilinde jigololuk yapmaktayım.Kaliteli seçkin hanım sex partnerleri arıyorum.Kavalye,masaj ve cinsellik hizmetleri sağlıyorum.Değişik illerden bayanlarda bana ulaşabilir. Cinselliği sonuna kadar yaşayabileceğim kaliteli müşteriler arıyorum.

Read More

Merhaba sevgili Bursa’da yaşayan jigolo arayan ve jigolo olmak isteyen beyler,Bu başlık altında cinsellik partneri arama ve cinsellik isteyen bay ve bayanlara beraber rol alan web sitedir,her yaştan Bay ve Bayanlar Bursa jigolo ajansımıza kayıt olabilir istediği partneri bulabilirler,Yatak partneri ve cinsellik arayanlar bizlere erişmesi gereklidir.

Read More

Merhaba beyler ben Narin,38 yaşlarında Ardahan ilinde yalnız yaşayan bir bayanım.Cinselliğe sonuna kadar düşkün,kendine tam olarak bir cinsellik partneri edinememiş biriyim.Beni mutlu edebilecek cinsel performansı güçlü, Tercihen Ardahan ilinde oturan jigololar ile görüşme sağlamak isterim. Bakımlı seçkin bir bayanım ve partnerime uyum sağlarım,Dolgun ücret vereceğim jigoloma bana ulaşın.

Read More

Banu Antalya Jigolo Arayan Bayanlar- Antalya’nın En Tanınmış Sitesi Olan da İstediğiniz her şey Vardır jigolo arayan bayanlar adam arkadaşı arayan bayanlar dul hanımefendiler genç kızlar  her şey fiyatsız dır yapmanız şart olan tek şey söyleşi sitemize girmeniz Antalya dan sevgili ask bulmanızı sağlar  Türkiye den yada Avrupa dan tanışmak istediğiniz bay hanım arkadaşları bulabilir ve hayatınıza renk verebilirsiniz. 

Read More

Merhaba bayanlar ve beyler sitemiz Ankara iline jigolo ve cinsellik partnerliği hizmeti sağlar,Sizlerde istediğiniz hanımefendi ve beylere bu sayfanın alt kısmına yorum atarak kendinizi tanıtıcı bir ileti yazarak,ilişki arayan kişilere ulaşabilir onlarla birlikte olabilirsiniz,Ankara ilinde Sincan,millet,Keçiören,Çankaya semtlerinden bir oldukca jigolo arayan bayanlar ve bu işi meydana getiren bey ve bayanlar var,onlara katılmak ve onları tanımak […]

Read More

Merhaba bayanlar ben Kerem 24 yaşındayım Amasya ilinde yalnız yaşıyorum,Hukukçuyum kendi Avukatlık büromda çalışıyorum,Üniversite mezunuyum oldukça bakımlı çalışkan ve toplumsal biriyim,Günlük ilişkiler arıyorum.Cinselliği yaşamak isterim.Beni doyum edebilecek sürekli görüşebileceğim Amasya ilinde oturan jigolo arayan bayanlar ile görüşme sağlamak isterim.

Read More