jigolo olmak istiyorum

Evet Bayanlar Para Harcamaktan Bıktıysanız ve Kendinizi Rahat, parasız jigolo ilanı verebilir,yayınlayabilirsiniz.Güvende jigolo olmak isterim istanbul Hissedebileceğiniz Size Asla Bir Karşılık Beklemeden Arzularınızı Doyum Edebilecek Bir Partner Olarak Eşlik Edebilirim!

Asla Bir Şekilde jigololuk Parasal Beklentim Yoktur! Sizden Tek Beklentim Birlikte Rahat Edebileceğimiz Size Ilişik Bir Mekan Bulmanız Bireysel Jigololuk nasıl Yapılır ?  Kadar Ustalaşmış Olamayabilirim jigolo olmak isteyenler Fakat Bir Sevgili Şeklinde İstekli Olarak Size Her Türlü Fantezilerinizi Süslemek İçin Elimden Geleni Yapacağım.

Yapabilecek ve Yaptırabileceklerim;

Vajinal Sex
Oral Sex
İçinize Boşalma, Ağızınıza Boşalma, Yutturma
Anal Sex (Asla Tecrübem Yok 3. 4. Buluşmadan Sonrasında Edinim edebiliriz)
Yalama (Vajina ve Vücudun Tahrik Edici Bölgelerini)
Emme (Vajina ve Göğüs Uçlarını)
69 Pozisyonunda Klitorist Uyarma
Parmak Sokma, Gerdirme
Sizde jigololuk uygulamak isterim
İsterseniz Sert, İsterseniz Yumuşak Sex
İsterseniz Denetim Bende, İsterseniz Denetim Tamamiyle Sizde. (Kucağımda Gidip Gelirken Kendinizi Bulutların Üstünde Şeklinde Hissedeceksiniz.)
Çeşitli Sex Oyunları ve Aklınıza Gelen Fanteziler
Isterseniz Çeşitli Fanteziler: Karı ve Koca, Anne ve Çocuk, Baba ve Kız, Evli ve Bekar Kaçamağı, parasız jigolo siteleri Bahçıvan ve Azgın Dul, Olgun Adam ve Azgın Okul Kızı, Hayalini Kurduğunuz Herşey…

 

İlişkimiz Saklı Olacak ve jigolo olmak isterim Asla Bir Şekilde Sizi Arkadaşlarınız veya Arkadaşlarınız Karşısında jigolo olmak isterim Sorun Yaşatmayacağım. Aynı Çatı Altındayken Bir Sevgili Kadar Yakın, Dışarıda Yoldan Geçen Bir Yabancı Kadar Mesafeli Olacağım. İletişim Şeklimiz Telefonla veya Sizin Kendinizi Güvende Hissedebileceğiniz Bir Komünikasyon Şekliyle Olacak ve Haftada veya Günde jigolo Belli Saatler Çerçevesinde Haberleşeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.