kamu çalışanı evlilik sitesi

KAMU Evlilik Nedir?
“Evlenmek kolay pekala ya denginizi bulmak” sloganıyla 2011 de yola çıktık. Işgören evlilik sitesi kamudan eş arayanların buluşmuş olduğu bir evlilik platformudur. Hem duygusal üstelik makul bir evlilik arıyorsanız doğru evlilik sitesine geldiniz. Doğal olarak ki yalnız işyar ya da yeni adı ile kamu çalışanı olmanız gerekmiyor. Hem kamu üstelik hususi sektör çalışanları bu sitede tanışıp evleniyor.

Niçin Kamuya Yönelik?
Günümüzde kamuda çalışmanın, hususi sektöre nazaran toplumsal haklar bakımından daha avantajlı olduğu bilindik bir gerçektir; fakat kamu çalışanlarının dahi eş hali belirleme hakkı, mecburi hizmet ya da döngü vazifiyeti benzer biçimde nedenlerle evlenemedikleri de başka bir gerçektir. Bu siteyi yaşama geçiren hepimiz de kamu çalışanı olarak bu zorlukları yaşadık ve hala yaşıyoruz.farazi ortamı daha gerçekçi duruma getirirerek kendinize uygun eşi bulmanızı sağlamayı amaçlıyor.

“Evlenmek kolay pekala ya denginizi bulmak” sloganıyla 2018 de yola çıktık. Işgören evlilik sitesi , kamudan eş arayanların buluşmuş olduğu bir evlilik platformudur. Hem duygusal üstelik makul bir evlilik arıyorsanız doğru evlilik sitesine geldiniz. Doğal olarak ki yalnız işyar ya da yeni adı ile kamu çalışanı olmanız gerekmiyor. Hem kamu üstelik hususi sektör çalışanları bu sitede evleniyor.

geliştirme ekibimiz, sizler benzer biçimde benzeri sıkıntıları yaşam sürdüren çalışanlardan oluşuyor; bazı muallim, bazı doktor bazı hususi sektör çalışanı.

ortamı daha gerçekçi duruma getirirerek kendinize uygun eşi bulmanızı sağlamayı amaçlıyor.

aradığınız kişi ile ilgili doğru informasyon edinmenizin bununla beraber, meslek bilgilerini öğrenmek, eş hali tayini hakkı, mesai saatleri, gelir hali ve askerlik hali benzer biçimde mevzularda dahi fikir sahibi olmanızı gerçekleştiren mühim bir evlilik platformudur.

Niçin kamuya yönelik bir evlilik sitesi?
Niçin kamuya yönelik bir evlilik sitesi?Günümüzde kamuda çalışmanın, hususi sektöre nazaran toplumsal haklar bakımından daha avantajlı olduğu bilindik bir gerçektir; fakat kamu çalışanlarının dahi eş hali belirleme hakkı, mecburi hizmet ya da döngü vazifiyeti benzer biçimde nedenlerle evlenemedikleri de başka bir gerçektir. Bu siteyi yaşama geçiren hepimiz de kamu çalışanı olarak bu zorlukları yaşadık ve hala yaşıyoruz

Bir tek kamu çalışanları mı üye olabiliyor?
Bir tek kamu çalışanları mı üye olabiliyor?Doğal olarak ki hayır, kalbinizin kime ısı hissedeceğine fakat kendiniz karar verirsiniz. Bizim hedefimiz tıpkı zorlukları yaşam sürdüren, tıpkı ortak noktaları olan kişileri biraraya getirmek.Öteki evlilik siteleri benzer biçimde eş seçiminizi biz değil siz yapıyorsunuz.

Üye profilleri gerçek mi?
Üye profilleri gerçek mi?Üye profilleri hassaslıkla denetim edilmektedir. Tutarsız ve hatalı informasyon içeren feyk profil sahiplerinin sisteme yineleme girmesi engellenmektedir. Maddiyat uğruna kaliteden kesinlikle ödün vermiyoruz. Üyelerle ilgili her çeşitli şikayetinizi bizlere derhal iletişim bölümünden yazabilirsiniz.

Ne kadar mühim?
Ne kadar mühim?Birevlilik sağlamış olduğu hizmetle sizin kriterlerinizi sizin seçmenizi sağlar.Kişilerin meslek bilgilerini girmesi zorunludur,üye olduktan sonrasında hizmetin tüm basamaklarının hedeflerinize yönelik bulunduğunu görmüş olacaksınız.

Ne Kadar Ciddi?
Işgören Eş sağlamış olduğu hizmetle sizin kriterlerinizi sizin seçmenizi sağlar.Kişilerin meslek bilgilerini girmesi zorunludur,üye olduktan sonrasında hizmetin tüm basamaklarının hedeflerinize yönelik bulunduğunu görmüş olacaksınız.Üye profilleri hassaslıkla denetim edilmektedir. Tutarsız ve hatalı informasyon içeren feyk profil sahiplerinin sisteme yineleme girmesi engellenmektedir. Maddiyat uğruna kaliteden kesinlikle ödün vermiyoruz. Üyelerle ilgili her çeşitli şikayetinizi bizlere derhal iletişim bölümünden yazabilirsiniz.

Işgören-Kamu çalışanlarına hususi eş arama ve mühim evlilik sitesi
mühim evlilik sitesi Ciddi evlilik sitesi
Kamu evlilik sitesi sevgili, arkadaşlık ,arkadaşlık ya da çöpçatan hizmeti veren bir websitesi değildir. Sitemiz mühim evlilik sitesi misyonu taşıdığından kayıt olan tüm kullanıcılarımızın amaçlarının eş bulma ve evlilik olması gerekmektedir.

Gerçek Profiller Gerçek Profiller
Üye profilleri editörlerimiz yönünden 7/24 hassaslıkla denetim edilmektedir. Tutarsız ve hatalı informasyon içeren feyk profil sahiplerinin sisteme yineleme girmesi engellenmektedir.

Sesli, yazılı ve Görüntülü Söyleşi İmkanı Sesli ve Görüntülü Söyleşi İmkanı
Onay verdiğiniz adaylarınızla sesli ve görünümlü görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Eş arayanlar, adayları ile parasız sesli sohbetler yapabilirler.

Anlık Mesajlaşma ve Söyleşi Anlık Mesajlaşma ve Söyleşi
Adaylarınız ile ani çevirimiçi sohbetler yapabilirsiniz. Söyleşi modülünü kullanıcı ayarları bölümünüzden kişiselleştirebilirsiniz.

Profil Gizliliği Profil Gizliliği
Profil detaylarınız ve resimleriniz Google benzer biçimde arama motorlarında listelenmez. Isterseniz profilinizi site içi profil aramalarına kapatabilir, yalnız sizin seçtiğiniz adaylar ile iletişim durumunda olabilirsiniz.

7/24 Destek 7/24 Destek
Tüm sual ve sorunlarınız için bizlere yardım menüsü kısmından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.