İş garantili jigola siteleri

Jigola Siteleri tarafınca dolandırılanlar bu başlık altında şikayetlerini dile getirebilirler. Eğer para ödediklerine dair ellerinde dekontu yada makbuzu olanlar var ise resmini çekip buraya yollarlarsa daha sağlıklı olur.

Son aylarda milleti dolandıran jigolo sitesi yakalandı. Organik bu işin arkasında milyonlarca lira döndüğünü tamamımız görmüş olduk. İlk öncelikle sizlerden üye olmanız için 50-100-200 lira şeklinde ücretler talip bu üçkağıtçı jigolo sitesi daha sonrasında dahi sizi satın alan bir kadın kılığında arayarak kavuşmak istediğini söylüyor.

Buluşmanız için sizden asgari 200 300 tl biçiminde bir oran daha yollamanızı, yoksa sizlere güvenmeyeceğini söylüyor. Sizler de kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez diye o parayı dahi yolluyorsunuz. Sonrasında dahi o hanımı ara ki bulasınız. Jigola Siteleri büyük bir alanı bu yolla sizleri dolandırıyor.

diğeri bir usul eğer dostlık jigolo sitesi biçiminde açık olan jigolo siteleridir. Siteye girdiğinizde jigolo sitesi içinde 50 bayanın çevrimiçi bulunduğunu gösteren bir sayfayla karşılaşıyorsunuz. Aslen sitede bir tane dahi jigolo arayan hanımlar yok. O sistem sizi kandırıp üye olmanız için feyk bir jigolo sitesi şekilde hazırlanmıştır. Bu oyunlara kanıp jigolo sitesi ile kesinlikle birine güvenmeyin. Aslen asla yok.

Özetlemek gerekirse boşuna para verip üye olarak sazan biçiminde beklemeyin. Sizi arasa arasa Jigola Siteleri yetkilileri hatun kılığında arayıp dolandırmaya çalışacaklardır. Sözü fazlaca uzatmaya lüzum yok. Dolandırılan mağdur dostlar yorum yaparlarsa diğeri dostlar dahi bu vakadan ders çıkaracaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.